• تماس با ما ۳۲۲۳۳۵۵۰ -۰۸۶
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

محصولات عامر بتن در زمینه افزودنی های بتن

محصولات قابل عرضه عامر بتن در زمینه افزودنی های بتن به فوق روان کننده و روان کننده های بتن ، زودگیر کننده و دیرگیر کننده های بتن ، ژل میکروسیلیس بتن ، آب بند های کریستالی بتن و سایر افزودنی ها تقسیم می شود.

فوق روان کننده و روان کننده های بتن

فوق روان کننده بتن پلی نفتالین سولفونات دارای زنجیرهایی با طول کوتاه و متوسط و بار منفی بسیار زیاد می باشد. پس از افزودن فوق روان کننده به بتن تمامی زنجیرهای پلی نفتالین سولفونات به سرعت جذب ذرات سیمان می شوند.

بیشتر بدانید

زودگیر کننده و دیرگیر کننده های بتن

زودگیرهای بتن به طور معمول با تسریع واکنش فاز های مختف سیمان در واکنش هیداتاسیون زمان گیرش را کاهش داده و رشد مقاومت اولیه را افزایش می دهد. همچنین به دلیل ایجاد گرمای بیشتر با تسریع واکنش هیدراتاسیون در دماهای پایین از یخ زدن بتن جلوگیری می کند.

بیشتر بدانید

ژل میکروسیلیس بتن

میکروسیلیس موجود در ژل میکروسیلیس بتن با آهک آزاد حاصل از واکنش هیدراتاسیون سیمان در بتن واکنش داده و این ماده ضعیف را تبدیل به ژل سیلیکاتی مقاوم در برابر آب و نیروی مکانیکی می کند که به علت انبساطی بودن این واکنش حجم منافذ بیشتری...

بیشتر بدانید

آب بند های کریستالی بتن

مواد شیمیایی و معدنی اکتیو موجود در افزودنی آب بند و نم بند کریستالی بتن با رطوبت موجود در بتن تازه و مواد ایجاد شده از واکنش هیدراتاسیون سیمان واکنش داده و کریستال های غیرقابل حل در منافذ بتن ایجاد می کنند

بیشتر بدانید

سایر افزودنی ها

نقش اصلی افزودنی بتن افزایش دوام و بهبود عملکرد در برابر سیکل‌های ذوب و یخبندان وهنگام افزودن به بتن، این ماده افزودنی، میلیون‌ها حباب پراکنده در سراسر بتن ایجاد و خواص بتن را بهبود می‌بخشد.

بیشتر بدانید

تماس با ما

آدرس : اراک خیابان شهید قدوسی ساختمان مهندسی سامان واحد ۵۰۳

شماره تماس :۳۲۲۳۳۵۵۰-۰۸۶

شماره همراه :۰۹۰۲۰۰۷۲۰۰۳

وضعیت آب و هوای اراک

عامربتن