• تماس با ما ۳۲۲۳۳۵۵۰ -۰۸۶
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مواد شمیایی صنعت ساختمان

محصولات قابل عرضه عامر بتن در زمینه مواد شمیایی صنعت ساختمان به ۶ دسته روغن قالب و رها ساز ها ی بتن، مواد ترمیم و مقاوم سازی بتن، گروت ها، مواد کیورینگ بتن و رنگ ها و پوشش ها تقسیم می شود.

روغن قالب و رها ساز ها ی بتن

برای رها کردن قالب های بتنی و در واقع عملیات رهاسازی بتن، برای آن که بتن به قالب نچسبد، از نوعی روغن شیمیایی استفاده می شود که به آن روغن قالب بتن گفته می شود. این روغن معمولا از مواد نفتی به دست می آید و در آن از افزودنی های شیمیایی و روغن های مخصوص دیگری نیز استفاده می شود.

بیشتر بدانید

مواد ترمیم و مقاوم سازی بتن

ملیات ترمیم بتن بدلایل مختلفی نظیر وجود علائمی مبنی بر آسیب دیدن بتن مثل وجود ترک در بتن ، کرمو شدن بتن ، شن زدگی و .... اجرا می گردد . در واقع ترمیم بتن یا ترمیم آن به معنای اصلاح بخش های آسیب دیده از سازه و جایگزینی اجزاء تخریب شده است.

بیشتر بدانید

گروت ها

گروت (Grout) مخلوطی از مواد سیمانی و آب، همراه با یا بدون سنگدانه می ‌باشد که آب موجود در آن به حدی زیاد است که این ماده کاملا جاری می ‌شود. معمولا میان گروت و مورتار (ملات) به اشتباه تفاوتی قائل نمی ‌شوند و از اسامی آن ‌ها به جای یکدیگر استفاده می‌ کنند.

بیشتر بدانید

کیورینگ بتن

کیورینگ بتن از مراحل مهمی در ساخت بتن عمل آوری یا کیورینگ بتن می باشد. عمل آوری بهینه بتن یا عدم کیورینگ می تواند تا مقدار زیادی خصوصیات و توانمندی های بتن را تحت تاثیر قرار دهد. برای کیورینگ سازه های بتنی روش های متفاوتی وجود دارد.

بیشتر بدانید

رنگ ها و پوشش ها

با پاشش این مواد بر روی سطوح سازه های بتنی و فولادی، علاوه بر محافظت آنها از عوامل محیطی، مزایای دیگری نیز حاصل می شود این مواد بسته به پایه شیمیایی شان باعث ایجاد ویژگی های مختلفی نظیر قابلیت شستشو برای مصارف داخلی و نماسازی، ایزولاسیون سطوح در مجاورت رطوبت و...

بیشتر بدانید

چسب های مخصوص بتن

چسب بتن بر پایه لاتکس آکریلیک اصلاح شده وسازگار با مخلوط سیمانی می باشد که به عنوان اصلاح کننده مخلوط های سیمانی جهت افزایش چسبندگی اجزا، آب بندی و دوام به کار می رود. این محصول بر پایه آب بوده ولی بعد از خشک شدن کاملا مقاوم در برابرآب می باشد.

بیشتر بدانید

حلال و پاک کننده های بتن و سیمان

پاک کننده سیمان یا حلال بتن یک ماده اسیدی خنثی شده و کاملاً بی خطر برای محیط زیست و انسان می باشد، هنگام استفاده از پاک کننده سیمان هیچ گونه بخارات و بوی نامطبوع منتشر نمی شود.

بیشتر بدانید

تماس با ما

آدرس : اراک خیابان شهید قدوسی ساختمان مهندسی سامان واحد ۵۰۳

شماره تماس :۳۲۲۳۳۵۵۰-۰۸۶

شماره همراه :۰۹۰۲۰۰۷۲۰۰۳

وضعیت آب و هوای اراک

عامربتن