محصولات عامر بتن در زمینه افزودنی های بتن

محصولات قابل عرضه عامر بتن در زمینه افزودنی های بتن به ابر روان کننده و فوق روان کننده های بتن، کنترل کننده های گیرش بتن، ژل میکروسیلیس بتن و سایر افزودنی ها تقسیم می شود.

ابر روان کننده و فوق روان کننده های بتن

فوق روان کننده بتن پلی نفتالین سولفونات دارای زنجیرهایی با طول کوتاه و متوسط و بار منفی بسیار زیاد می باشد. پس از افزودن فوق روان کننده به بتن تمامی زنجیرهای پلی نفتالین سولفونات به سرعت جذب ذرات سیمان می شوند.

بیشتر بدانید

کنترل کننده های گیرش بتن

زودگیرهای بتن به طور معمول با تسریع واکنش فاز های مختف سیمان در واکنش هیداتاسیون زمان گیرش را کاهش داده و رشد مقاومت اولیه را افزایش می دهد. همچنین به دلیل ایجاد گرمای بیشتر با تسریع واکنش هیدراتاسیون در دماهای پایین از یخ زدن بتن جلوگیری می کند.

بیشتر بدانید

ژل میکروسیلیس بتن

میکروسیلیس موجود در ژل میکروسیلیس بتن با آهک آزاد حاصل از واکنش هیدراتاسیون سیمان در بتن واکنش داده و این ماده ضعیف را تبدیل به ژل سیلیکاتی مقاوم در برابر آب و نیروی مکانیکی می کند که به علت انبساطی بودن این واکنش حجم منافذ بیشتری...

بیشتر بدانید

سایر افزودنی ها

نقش اصلی افزودنی بتن افزایش دوام و بهبود عملکرد در برابر سیکل‌های ذوب و یخبندان وهنگام افزودن به بتن، این ماده افزودنی، میلیون‌ها حباب پراکنده در سراسر بتن ایجاد و خواص بتن را بهبود می‌بخشد.

بیشتر بدانید

تماس با ما

آدرس : اراک خیابان خرم نبش کوچه میرزاخانی جنب ساختمان نظام مهندسی استان مرکزی

شماره تماس :۳۳۱۴۴۲۳۶-۰۸۶

شماره تماس:۳۲۲۳۳۵۵۰-۰۸۶

شماره همراه:۰۰۷۲۰۰۳-۰۹۰۲

دسترسی سریع