مواد شمیایی صنعت ساختمان

مواد شمیایی صنعت ساختمان

محصولات قابل عرضه عامر بتن در زمینه مواد شمیایی صنعت ساختمان به ۶ دسته روغن قالب و رها ساز ها ی بتن، مواد ترمیم و مقاوم سازی بتن، گروت ها، مواد کیورینگ بتن و رنگ ها و پوشش ها تقسیم می شود.

روغن قالب و رها ساز ها ی بتن

برای رها کردن قالب های بتنی و در واقع عملیات رهاسازی بتن، برای آن که بتن به قالب نچسبد، از نوعی روغن شیمیایی استفاده می شود که به آن روغن قالب بتن گفته می شود. این روغن معمولا از مواد نفتی به دست می آید و در آن از افزودنی های شیمیایی و روغن های مخصوص دیگری نیز استفاده می شود.

بیشتر بدانید

ترمیم کننده های بتن

ملات ترمیم بتن بدلایل مختلفی نظیر وجود علائمی مبنی بر آسیب دیدن بتن مثل وجود ترک در بتن ، کرمو شدن بتن ، شن زدگی و .... اجرا می گردد . در واقع ترمیم بتن یا ترمیم آن به معنای اصلاح بخش های آسیب دیده از سازه و جایگزینی اجزاء تخریب شده است.

بیشتر بدانید

گروت ها

گروت (Grout) مخلوطی از مواد سیمانی و آب، همراه با یا بدون سنگدانه می ‌باشد که آب موجود در آن به حدی زیاد است که این ماده کاملا جاری می ‌شود. معمولا میان گروت و مورتار (ملات) به اشتباه تفاوتی قائل نمی ‌شوند و از اسامی آن ‌ها به جای یکدیگر استفاده می‌ کنند.

بیشتر بدانید

کیورینگ بتن

کیورینگ بتن از مراحل مهمی در ساخت بتن عمل آوری یا کیورینگ بتن می باشد. عمل آوری بهینه بتن یا عدم کیورینگ می تواند تا مقدار زیادی خصوصیات و توانمندی های بتن را تحت تاثیر قرار دهد. برای کیورینگ سازه های بتنی روش های متفاوتی وجود دارد.

بیشتر بدانید

محافظ نما

محافظ نما از قبیل عایق نانو نما آبگریز سیمان پایه آب، لاک محافظ رطوبتی نما LAC و عایق نما (محافظ رطوبتی نما) WR7

بیشتر بدانید

چسب بتن

چسب بتن بر پایه لاتکس آکریلیک اصلاح شده وسازگار با مخلوط سیمانی می باشد که به عنوان اصلاح کننده مخلوط های سیمانی جهت افزایش چسبندگی اجزا، آب بندی و دوام به کار می رود. این محصول بر پایه آب بوده ولی بعد از خشک شدن کاملا مقاوم در برابرآب می باشد.

بیشتر بدانید

چسب های مخصوص کاشی

چسب های مخصوص کاشی از قبیل چسب کاشی و سرامیک پودری پرسلانی C20، چسب خمیری ویژه ضد آب PH4، چسب کاشی پودری پرسلانی C50 و پودر بندکشی ویژه آب بند GR110

بیشتر بدانید

حلال و تمیز کننده ها

پاک کننده سیمان یا حلال بتن یک ماده اسیدی خنثی شده و کاملاً بی خطر برای محیط زیست و انسان می باشد، هنگام استفاده از پاک کننده سیمان هیچ گونه بخارات و بوی نامطبوع منتشر نمی شود.

بیشتر بدانید

هوازی بتن

استراپلاست Air یک حباب هوا ساز(هوازای بتن) بتن می باشد که با ایجاد حباب های هوای میکروسکوپی و جدا از هم که به صورت یکنواخت در بتن پخش شده از بتن در برابر سیکل یخبندان و نفوذ نمک های آب کننده یخ محافظت می کند.

بیشتر بدانید

تماس با ما

آدرس : اراک خیابان خرم نبش کوچه میرزاخانی جنب ساختمان نظام مهندسی استان مرکزی

شماره تماس :۳۳۱۴۴۲۳۶-۰۸۶

شماره تماس:۳۲۲۳۳۵۵۰-۰۸۶

شماره همراه:۰۰۷۲۰۰۳-۰۹۰۲

دسترسی سریع